HİZMETLERİMİZ

Profesyonel Hizmetler

Hizmetlerimiz

TRiM - 3. Taraf Risk Yönetim Hizmeti

3.Taraf riskleri bir saldırganın elde edebileceği dış görü ile sürekli sınanır ve skorlanır. Tüm süreç boyunca elde edilen girdiler değerlendirilir ve somut çıktılar üretilir.

AWARE : Bilgi Güvenliği Farkındalığı ve Olgunluk Seviyesi Gelişim Destek Hizmeti

Forcerta AWARE profesyonel hizmet paketimiz ile “Birey”den “Kurum”a kadar her katmanda bilgi güvenliği farkındalık ve olgunluk seviyesinin iyileştirilmesi amaçlanmaktadır.

DataG Bilgi Varlıkları Keşif ve Güvenlik Hizmeti

Forcerta DataG profesyonel hizmetimiz ile kurumlara tüm kurum bünyesindeki veri varlıklarının keşfedilerek, sınıflandırılması, veri süreçlerinin oluşturulması ve güvenli erişim sağlanabilmesi için uçtan uca çözüm sunmaktayız.

crtman kapak resmi

crtMAN Dijital Sertifika Yönetim Hizmetleri

crtMAN, etkili ve verimli bir dijital sertifika yaşam döngüsü yönetimi için Forcerta tarafından sağlanan teknik ve danışmanlık bileşenlerine sahip bir hizmettir.

KVKK+ Kişisel Verileri Koruma Kanunu Hizmetleri

KVKKPlus, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nu, Hukuk, Veri, Bilgi Teknolojileri, İnsan Kaynakları boyutlarıyla bir bütün olarak ele alır.

ASSESS – Risk ve Olgunluk Değerlendirme

Günümüzde şirketlerin siber güvenlik alanında karşılaştıkları zorluklar ve riskler artmakta.

Size Nasıl Yardımcı Oluyoruz?

Forcerta olarak, geniş bir yelpazede sektör ve profesyonellere özel çözümler sunuyoruz. İşletmenizin büyümesine ve teknolojik dönüşümüne katkıda bulunacak stratejik danışmanlık ve uygulamalı destekler sağlıyoruz.

Her bir sektörün kendine has zorluklarını anlıyor ve her rolün özel ihtiyaçlarını karşılamaya odaklanıyoruz. Forcerta ile güçlü ve sürdürülebilir çözümler keşfedin.

Genel Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Forcerta hizmet ve çözümleri ile ilgili merak ettikleriniz.

Farklı sorularınız için iletişim formundan bize ulaşabilirsiniz.