GİZLİLİK

Mahremiyet Politikası

Forcerta.com, mahremiyetin vazgeçilmez bir hak olduğuna inanır. Bu nedenle, Forcerta.com, yasal zorunluluk olmadığı sürece hiçbir kişisel verinizi saklamaz. Bizimle iletişime geçtiğinizde bize verdiğiniz kişisel veri varsa, bu veriler yalnızca sizinle iletişim kurmak amacıyla saklanır.

Https

Forcerta.com, yasal ve teknik olarak bir zorunluluk olmamasına rağmen, tarayıcınız ve web sitemiz arasındaki haberleşmeyi şifreler. Bu sayede, bu site içindeki hareketleriniz veya bize ileteceğiniz sorunlarınız başkaları tarafından gözlemlenemez.

Çerezler

Forcerta.com’da kullanılan çerezler oturumunuz sona erdiğinde silinir. Yani bir sonraki ziyaretinizle önceki ziyaretleriniz arasındaki bağ kurulamaz.

Site Trafiği

5651 sayılı “İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi Ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun” uyarınca, Forcerta.com ilgili site trafik bilgilerini saklamakla yükümlüdür. Bu bilgiler tek başına kimlik tespiti için yetersizdir.

İletilen Bilgiler

Web sitemizdeki formlar üzerinden ve şirket temsilcilerine e-posta ve telefon ile iletmiş olduğunuz kişisel verileriniz, şirketimizin duyurularının iletilmesi amacıyla kullanılmaktadır.

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Yükümlülüğü

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun 10. maddesi gereğince aydınlatma yükümlülüğü altında olduğumuz konular:

  • Kişisel verilerin hangi amaçla işleneceği

Bu siteyi ziyaret etmeniz sebebiyle oluşan IP adresiniz, ziyaret ettiğiniz sayfa ve zaman gibi bilgiler site bünyesinde toplanmakta ve anonim olarak istatistiksel veriler elde etmek amacıyla kullanılmaktadır.

Mahremiyetinizle ilgili endişelerinizi lütfen bize iletiniz.