çözümlerimiz

Risklerinizi Azaltın

 
Gartner ın uygulama güvenliği alanı için hazırladığı Magic Quadrant raporunda 7 yıl üst üste llider konumda olan Synopsys, ülkemizde de büyük finansal kuruluşlar ve telekom operatörleri tarafından tercih edilmiştir.
 
Synopsys, SAST, DAST, IAST, SCA gibi çözümler sağlamasının yanı sıra bu alanda zengin danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.
 

Security Scorecard süreki izleme (continuous monitoring) yaparak üçüncü parti firmaların siber güvenlik duruşlarını puanlar. Bunu herhangi bir kurulum gerektirmeden Security Scorecard’a has (proprietary) sinyal toplama yoluyla IP ayak izi ve Tehdit İstihbarat bilgilerini toplayarak yapmaktadır.

Cyberbit – Cyber Range siber saldırı tatbikat ve simulasyon çözümü. Cyberbit firması siber güvenlik alanında SOC (Security Operations Center), OT (operasyonel teknolojiler) güvenliği ve siber saldırı tatbikat / simulasyon türü ürünler sunan bir firma.

Hub Security (Comsec Global) otuziki yıldır faaliyet gösteren bir bilgi güvenliği danışmanlığı devi. Referansları arasında Fortune 500’den bir çok firma olan bu global organizasyon bünyesinde ikiyüzden fazla danışman ile yirmiüç ülkede sadece Bilgi Güvenliği  alanında hizmet sağlıyor.

Hub Security (Comsec Global)’yi Türkiye’de Forcerta temsil ediyor.

Çevikliğinizi Arttırın

AIOps çözümü Stack State mevcut monitoring ürünlerinin yerine geçmiyor, bu platformlardan ve daha bir çok farklı noktadan veri alarak alt yapının tüm katmanlarını da içine alacak şekilde görünülürlük sağlıyor.

Database Versiyon Kontrol ve Otomasyon çözümü DBMaestro DevOps süreçlerinde neredeyse her kurumun zorlandığı alan olan veritabanı (Database) otomasyonunu sağlıyor.

Digital.ai Uygulama Sürüm Orkestrasyon (Application Release Orchestration) alanının lider firmasıdır. Tüm DevOps araçlarınızı birbirine bağlamanızı ve orkestrasyon yapmanızı sağlar.